Борислава
Борислава
Рівне
Показати телефон
Рекомендувати
18
Років на ринку
10
Років на сайті
3
Рієлторів
24
Оголошень
19 201
Рекламна
активність

Про компанію

Немає більш сильної мотивації , ніж почуття відповідальності за майбутнє тих, хто до нас звернувся . Діяльність нашої компанії спрямована на надання підтримки Клієнту на ринку нерухомості. Ми позбавимо Вас від тягот формальних процедур і надамо вам достатньо часу для прийняття обдуманого рішення . Зробити правильний вибір - складний крок. І Ви це знаєте.

Портфоліо реалізованих об’єктів (319)

  • продано
    Борислава
    39 500 $
    627 $/м²

    Вербова вул., 37

    БЕЗ КОМІСІЇ
    3 кімнати
    63 / 39 / 9 м²
    поверх 3 з 9
    4 р. 3 міс. тому
    ПРОДАЖ! Район Ювілейний, вулиця Вербова. Простора площа: 62 м2, роздільні кімнати. Зручний - 3\9 поверх Панельний будинок. Косметичний ремонт – заселяйся та живи. Залишаються меблі. Зручне місце розташування – все поряд : школа, дитячий садочок, зупинка транспорту Всього - 39 500 у.о
  • продано
    Борислава
    72 000 $
    1 263 $/м²

    В'ячеслава Чорновола вул., 91т

    БЕЗ КОМІСІЇ
    2 кімнати
    57 / 34 / 15 м²
    поверх 6 з 6
    3 р. 5 міс. тому
    ПРОДАЖ. В одному з найкращих районів - ЖК "На Щасливому" Комфортна 2-кімн.квартира - Загальна площа - 57 м², перепланована - студія, та дві кімнати. - Дизайнерський проект, якісний ремонт. - Вбудовані дорогі меблі. - Побутова техніка - холодильник, варочна панель, духова шафа, посудомийна, пральна, сушильна машини, два кондиціонери. - 5поверх, ліфт. - Поряд є все, для комфортного життя: магазини, парк, дитячий садочок, зупинка громадського транспорту. Ціна: 72 000$ [телефон приховано]Юлія АН"Boryslava" Будинок та двір: Вигляд з квартири на парк та озеро. Захоплюючі заходи сонця - гарантовано! Планування: Квартира перепланована - кухня-студія та дві окремі кімнати.
  • продано
    Борислава
    29 000 $
    475 $/м²

    Небесної Сотні вул. (Кіквідзе), 14а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    3 кімнати
    61 / 40 / 9 м²
    поверх 4 з 5
    3 р. 6 міс. тому
    ПРОДАЖ! 3-кімн. квартира покращене планування по вул.Несної Сотні, район залізничного вокзалу. Без ремонту (можливість пофантазувати). Площа- 61\40,5\9,2 кв. Поверх 4\5 Будинок від'єднаний від загального теплопостачання ОФІЦІЙНО! що дає можливість автономного опалення на вибір (+- 1000$) Всього - 29 000у.о. Детальніше по телефону
  • продано
    Борислава
    25 000 $
    714 $/м²

    Льонокомбінатівська вул., 19

    БЕЗ КОМІСІЇ
    1 кімн. в 1 кімн.
    35 / 18 / 9 м²
    поверх 9 з 9
    3 р. 2 міс. тому
    ПРОДАЖ! Свіженька пропозиція! 1-кімн.квартира Р-н Льонокомбінат Панельний будинок Поверх 9/9 (дах без проблем) Площа 35кв.м Хороший житловий стан, мебльована Лічильники на воду, електрику і на опалення в будинку Відповідальне ОСББ Ліфт новий Всього 25 000$
  • продано
    Борислава
    25 000 $
    714 $/м²

    Льонокомбінатівська вул., 19

    БЕЗ КОМІСІЇ
    1 кімната
    35 / 18 / 9 м²
    поверх 9 з 9
    3 р. 2 міс. тому
    ПРОДАЖ! Свіженька пропозиція! 1-кімн.квартира Р-н Льонокомбінат Панельний будинок Поверх - 9/9 (дах без проблем) Площа 35кв.м Хороший житловий стан, меблі та техніка. Лічильники на воду, електрику і на опалення в будинку. Відповідальне ОСББ. Ліфт новий Всього - 25 000$
  • продано
    Борислава
    25 000 $
    2 500 $/сот

    3-поліклініка

    БЕЗ КОМІСІЇ
    сільгосппризначення, під забудову
    10 сот
    3 р. 3 міс. тому
    Класна діляночка! … масив Макарова (поліклініка №-3) Кадастровий номер 5624687400:04:010:1293 Площа – 0,0981 га Поруч є приватні будинки Чудовий варіант як для побудови котеджів, так і майбутньої домівки!
  • продано
    Борислава
    68 000 $
    800 $/м²

    Драгоманова вул., 32

    БЕЗ КОМІСІЇ
    3 кімнати
    85 / 56 / 18 м²
    поверх 3 з 3
    3 р. 3 міс. тому
    Простора двоспальнева квартира в центрі! 📉 Планування - дві окремі кімнати, кухня-студія, с\в, коридор 📉 Комфортний поверх - 3\3 📉 Розкішна площа - 85 кв.м 📉 Автономне електричне опалення 📉 Повністю укомплектована меблями та побутовою технікою (все як на фото) ⚜️ Клубний дім, всього 9 квартир (збільшена зона комфорту) ⚜️ Закритий дворик, паркомісце ⚜️ Локація: м.Рівне, вул. Драгоманова, буд.32 ❤ Романтичне місце, парк молоді "Лебединка", майдан Короленка і все, що необхідно для комфортного життя.. Деталі по телефону
  • продано
    Борислава
    85 000 $
    1 417 $/м²

    Миру просп.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    2 кімнати
    60 / 32 / 9 м²
    поверх 9 з 10
    3 р. 3 міс. тому
    Вишукана, ексклюзивна двокімнатна квартира в обкомівському будинку. Побачивши її, важко залишитися байдужим! Шикарний проект, дизайнерське рішення, зручність, практичність, комфорт Родзинкою планування - є саме планування і великий розкішний балкон Повністю укомплектована дорогими меблями та якісною побутовою технікою, що зекономить Ваш час Локація: ЦЕНТР❤ Головні характеристики об’єкта: ▪️ Поверх – 9 (є повноцінний технічний поверх) ▪️ Загальна площа – 60 кв.м ▪️ Житлова площа 32 кв.м ▪️ Площа кухні – 9 кв.м ▪️ Опалення – централізоване, лічильник на будинок (+-1500грн) ▪️ Під охороною (сигналізація) ▪️ Відео домофон ▪️ Є велика кладова Квартира по праву може вважатися зразком доброго сма...
  • продано
    Борислава
    32 000 $
    667 $/м²

    Льонокомбінатівська вул., 19

    БЕЗ КОМІСІЇ
    2 кімнати
    48 / 28 / 7 м²
    поверх 8 з 9
    3 р. 3 міс. тому
    ПРОДАЖ! 2-кімн.квартира р-н Льонокомбінат ▫️Панельний будинок ▫️Поверх - 8/9 ▫️Площа - 48кв.м ▫️Хороший житловий стан, мебльована ▫️Новий ліфт, на карточках ▫️Відповідальне ОСББ Всього - 32 000$ Деталі по телефону!
  • продано
    Борислава
    72 000 $
    1 241 $/м²

    В'ячеслава Чорновола вул., 91п

    БЕЗ КОМІСІЇ
    2 кімнати
    58 / 32 / 12 м²
    поверх 5 з 9
    3 р. 3 міс. тому
    Розкішна 2-кімн.новобудова 🚦Район - ЖК "На Щасливому" 🍏Середній поверх 🍏Дизайнерський проект 🍏Перепланована, продумано до дрібниць 🍏Якісний сучасний ремонт 🍏Повністю укомплектована ☀️Неймовірний вигляд на озеро!
  • продано
    Борислава
    25 000 $
    254 842 $/сот

    Кулика і Гудачека вул. (Макарова), 42а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    під забудову
    3 р. 3 міс. тому
    Класна діляночка! … Поселення "Макарова" - один з найкращих та найдоступніших масивів для будівництва в межах міста Рівне (поліклініка №-3) Кадастровий номер 5624687400:04:010:1293 Біля ділянки проведено: • електроенергія(стандартне підключення 3 фази по 5кВт ) • газопостачання • твердий під'їзд Площа – 0,0981 га Поруч є приватні будинки Чудовий варіант як для побудови котеджів, так і майбутньої домівки! Всього – 25 000 у.о. Не зволікайте!
  • продано
    Борислава
    36 000 $
    800 $/м²

    Корольова вул., 23б

    БЕЗ КОМІСІЇ
    1 кімната
    45 / 13 / 23 м²
    поверх 4 з 9
    3 р. 3 міс. тому
    1-кімн.новобудова Забудовник - СТОГРАД Локація: вулиця Корольова, 23Б, район Ювілейний 🔸 Поверх 4\9 🔸 Площа - 44,7кв.м. 🔸 Лоджія засклена, виходить з кухні 🔸 Автономне опалення - двоконтурний газовий котел 🔸 В стадії ремонту, багато що зроблено: - перепланована (збільшена кухня) - гіпсокартон - пошпакльовані стіни, стеля - ідеально рівні стіни за рахунок використання скловолокна - куплена плитка на с\в, підлогу, робочу зону в кухні - встановлені дизайнерські радіатори Лишилося чистові роботи, детальніше розповім по телефону Всього - 37 500 у.о. (без комісії)
  • продано
    Борислава
    27 000 $
    871 $/м²

    Набережна вул., 10а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    1 кімната
    31 / 17 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    3 р. 3 міс. тому
    ПРОДАЄТЬСЯ! Гарненька 1-кімн.квартира в центрі Вулиця Набережна, будинок 10а Доглянута, комфортна, приємна Лишаються меблі, та побутова техніка Є колонка (цілодобово гаряча вода) Будинок цегляний Площа - 30кв.м Поверх -5 Сигналізація. Є свій підвал Ідеальний варіант як для прожиття, так і для здачі в оренду! 30 800$ Телефонуйте!
  • продано
    Борислава
    83 000 $
    976 $/м²

    В'ячеслава Чорновола вул., 91ф

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК На Щасливому
    3 кімнати
    85 / 55 / 15 м²
    поверх 6 з 9
    3 р. 3 міс. тому
    Вишукана, ексклюзивна трикімнатна квартира в новобудові, побачивши яку, важко залишитися байдужим! Комфортне планування, зручна, практична, сучасна. Майже повністю укомплектована дорогими меблями та якісною побутовою технікою, що зекономить Ваш час. Локація: вул. Чорновола, буд.91ф Головні характеристики об’єкта: ▪️ Поверх – 6\9ц; ▪️ Загальна площа – 84,4кв.м ▪️ Житлова площа 44 кв.м; ▪️ Площа кухні – 15кв.м. ▪️ С\в – окремо. ▪️ Лічильники на все; ▪️ Опалення – автономне газове (+-1500грн) 83 000у.о_______ Квартира реально варта уваги! Лишилося знайти того, кому насправді це буде важливо!
  • продано
    Борислава
    47 000 $
    723 $/м²

    Данила Галицького вул., 2

    БЕЗ КОМІСІЇ
    3 кімнати
    65 / 38 / 8 м²
    поверх 7 з 9
    3 р. 4 міс. тому
    НОВИНКА Продаж! 3-кімнатна квартира, покращене планування. Район Автовокзал, вулиця Д.Галицького, буд.2 Будинок цегляний Поверх - 7/9 Загальна площа - 65м² Ізольовані кімнати, роздільний санвузол Балкон і лоджія заселені Ремонт, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою: холодильник, пральна машинка, кондиціонер, бойлер, телевізори. Поряд розвинута інфраструктура: магазини, кафе, аптеки, ЗОШ - 11, -18, ліцей "Престиж", садочок 29. Ціна: 47 000 $ Без комісії для покупця!
  • продано
    Борислава
    9 000 $
    346 $/м²

    Льонокомбінатівська вул., 15

    1 кімн. в 6 кімн.
    26 / 18 / 8 м²
    поверх 3 з 9
    4 р. 3 міс. тому
    Продаж кімнати по вул.Льонокомбінатівська 15. Площа кімнати - 18кв. Поверх - 3/9, цегляний будинок. Блочного типу, душ, два с/в, кухня. Охайно та чисто. В кімнаті житловий стан, замінене вікно. Ціна - 9000$
  • продано
    Борислава
    105 000 $
    488 $/м²

    Робітнича, 1а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    215 / 95 / 16 м²
    2 поверхи
    8 сот
    4 кімнати
    3 р. 3 міс. тому
    Добротний будиночок 5км від міста, в селищі Малий Олексин 2012 року побудови Площа 215кв.м Автономне газове опалення Ремонт, частково мебльована Ділянка - 0,08га
  • продано
    Борислава
    37 000 $
    479 $/м²

    Золотіївська вул., 7

    БЕЗ КОМІСІЇ
    77 / 51 / 11 м²
    1 поверх
    3 сот
    4 кімнати
    3 р. 3 міс. тому
    Окремий будинок в місті! м.Рівне, вул. Золотіївська Площа - 77,2 кв.м. Чотири кімнати, кухня, коридор, санвузол Хороший житловий стан Частково мебльована Ділянка - 0,036 га Є надвірні будівлі, гараж, підвал Всього - 37 000 у.о
  • продано
    Борислава
    175 000 $
    946 $/м²

    Хліборобів вул., 69

    БЕЗ КОМІСІЇ Новий Двір
    185 / 82 / 16 м²
    2 поверхи
    10 сот
    4 кімнати
    3 р. 3 міс. тому
    Просторий будинок у Новому дворі як уособлення домашнього затишку та сімейної гармонії. ⠀ Перерахуємо характеристики, де кожна з них – перевага ⠀ ▪️Побудований в 2015 р ▪️Матеріал будівництва: цегла (1,5), + утеплення пінопласт (10) ▪️дах – керамічна черепиця (утеплений мінватою) ▪️Площа 185/82/16 ▪️Два поверхи, кухня, вітальня, чотири кімнати, гардероб, 2 с/в, кладова ▪️Розкішна тераса в східному стилі (місце вашого релаксу) ▪️Гараж (автоматичне відкриття) ▪️Автономне газове опалення ▪️Підігрів підлоги ▪️Якісний ремонт (жодних несподіванок ) ▪️Комунікації: газ, центральний водопровід, септик (25 кубів) ⠀ Окрема увага ділянці – 0,10 га. Вона вмістить зону барбекю, трояндові арки, дитячий ма...
  • продано
    Борислава
    96 000 $
    475 $/м²

    Полунична, 12

    БЕЗ КОМІСІЇ
    202 / 98 / 14 м²
    2 поверхи
    12 сот
    5 кімнат
    3 р. 3 міс. тому
    Можна чекати майбутнє та якихось змін, а можна жити вже сьогодні!⏳ Пропонуємо вам відчути сімейний затишок та тепло в добротних стінах власного будинку ПРОДАЖ! м.Рівне, вул.Полунична Його беззаперечні переваги: ▫ Розкішна земельна ділянка - 0, 12га, ▫ Плодовиті фруктові дерева, город - місце релаксу) ▫ Гараж, підвал, сауна ▫ Індивідуальний проект, чотири окремі кімнати, камінна зала, більярдна ▫ Розумна площа - 200 кв.м. ▫ Майже повністю укомплектований Всього - 96 000 у.о. і насолоджуйтеся кожною хвилиною комфортного життя.
  • продано
    Борислава
    63 000 $
    969 $/м²

    Марка Вовчка вул., 21б

    БЕЗ КОМІСІЇ
    1 кімната
    65 / 23 / 34 м²
    поверх 1 з 5
    3 р. 3 міс. тому
    ‼️Познайомтесь – унікальна, розкішна, стильна та сучасна, двокімнатна квартира в новобудові. Де до кожної деталі підійшли з душею та розумом😎. Коротенько про безумовні переваги: ❤️ Локація: м.Рівне, вул. Марка Вовчка 🤍 Поверх - 1\5 🤍 Площа - 65 кв.м. 🤍 Власне автономне опалення 🤍 Цікаве планування, кухня-студія + кімната 🤍 Стильний сучасний ремонт 🤍 Повністю укомплектована дорогими меблями та побутовою технікою 🤍 Зручне місце розташування, закритий двір, дитячий майданчик, місце під авто Тут живуть активні і цілеспрямовані люди, які цінують свій час, яким важливо, що їх оточує, яким повітрям вони дихають, та чи безпечному місці бавляться їхні діти ✨ 📲Захочете стати новими власниками - теле...

Центральний офіс

Рівне, Проспект Миру 2
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.