Борислава
Борислава
Рівне
Показати телефон
Рекомендувати
18
Років на ринку
10
Років на сайті
4
Рієлторів
32
Оголошень
22 215
Рекламна
активність

Про компанію

Немає більш сильної мотивації , ніж почуття відповідальності за майбутнє тих, хто до нас звернувся . Діяльність нашої компанії спрямована на надання підтримки Клієнту на ринку нерухомості. Ми позбавимо Вас від тягот формальних процедур і надамо вам достатньо часу для прийняття обдуманого рішення . Зробити правильний вибір - складний крок. І Ви це знаєте.

Портфоліо реалізованих об’єктів (319)

  • продано
    Борислава
    15 000 $
    100 $/м²

    центральна

    БЕЗ КОМІСІЇ
    150 / 80 / 20 м²
    2 поверхи
    10 сот
    3 кімнати
    3 р. 1 міс. тому
    Продається незавершений будинок в смт.Мнишин, біля с.Горбаків. Побудований з блоків, покритий бітумною черепицею. Площа - 150кв. Встановлені енергозберігаючі вікна, двохкамерні склопакети, коричневі і ззовні і всередині. Світло в будинку, є лічильник. Вода централізована в дворі. Газ проплачений біля ділянки. Ділянка - 10сот, приватизована. Асфальтований доїзд, розвинена інфраструктура Ціна - 15000[посилання приховано]
  • продано
    Борислава
    30 000 $
    682 $/м²

    Відінська вул., 44

    БЕЗ КОМІСІЇ Відін
    2 кімнати
    44 / 28 / 6 м²
    поверх 2 з 5
    2 р. 11 міс. тому
    НОВИНКА! ПРОДАЖ! 2-кімн.квартира по вул. Відінській - Хрущівка - Кімнати ізольовані - Площа - 44кв.м - Поверх 2/5 (без балкону) - Зручне та комфортне планування - Хороший житловий стан - Залишається в квартирі все, як на фото - Газова колонка (цілодобово гаряча вода) - Чудове місце розташування, поруч все: зупинка, продуктові магазини, ЗОШ, садочки Ціна - 30000$ Телефонуйте!
  • продано
    Борислава
    24 500 $
    681 $/м²

    Соборна вул., 422

    БЕЗ КОМІСІЇ Ювілейний
    1 кімната
    36 / 18 / 7 м²
    поверх 5 з 5
    2 р. 10 міс. тому
    1-кімн.квартира ▫️Покращене планування ▫️Площа -36кв.м ▫️Поверх 5/5 ( дах ніколи не турбував) ▫️Зручне комфортне планування ▫️Хороший житловий стан ▫️Зручне місце розташування, поруч все: зупинка, продуктові магазини, ЗОШ- 19, ЗОШ - 8, садочок Телефонуйте!
  • продано
    Борислава
    73 000 $
    924 $/м²

    Василя Червонія вул. (Гагаріна), 22

    3 кімнати
    79 / 48 / 11 м²
    поверх 5 з 16
    3 р. тому
    СВІЖЕНЬКА ПРОПОЗИЦІЯ! 3-кімн.квартира в новобудові Гагаріна, 22 Монолітний будинок Поверх - 5\16 Площа - 79,1кв.м Ремонт, повністю укомплектована Нетипове планування: еркерна стіна в кухні, два великих балкони, вітальня, яка переходить в кухню і дві окремі кімнати Власна котельня, лічильник на опалення на кожну квартиру Два ліфти, звичайний і вантажний Відповідальне ОСББ, реально все до толку Всього - 78 000 у.о.
  • продано
    Борислава
    57 000 $
    271 $/м²

    Одеська, 24а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    210 / 95 / 16 м²
    2 поверхи
    10 сот
    4 кімнати
    3 р. тому
    Незавершене будівництво Локація: місто Костопіль, вулиця Одеська Ідеальне розташування як для проживання, так і для комерції ▪️ Площа 210кв.м ▪️ Бетонні перекриття ▪️ Центральні комунікації Ділянка 0,10 га, нестандартної форми, кутова 57 000 у.о Готові до діалогу!
  • продано
    Борислава
    57 000 $
    228 $/м²

    Одеська, 24а

    БЕЗ КОМІСІЇ
    250 / 90 / 20 м²
    2 поверхи
    10 сот
    5 кімнат
    3 р. 1 міс. тому
    ПРОДАЖ. Незавершене будівництво в м. Костопіль, вулиця Одеська Ідеальне розташування як для проживання, так і для комерції. - Площа 250кв.м - Бетонні перекриття - Центральні комунікації Ділянка 0,10 га, нестандартної форми, кутова Ціна - 57 000 у.о Готові до діалогу! Деталі по тел.
  • продано
    Борислава
    48 000 $
    1 143 $/м²

    В'ячеслава Чорновола вул., 91т

    БЕЗ КОМІСІЇ Щасливе
    1 кімната
    42 / 17 / 13 м²
    поверх 2 з 9
    3 р. тому
    Сучасний ремонт Повністю укопмплектована Автономне опалення Ідеальний варіант як для проживання так і для здачі в оренду
  • здано
    Борислава
    35 000 грн/міс
    199 грн/м²

    Степана Бандери вул., 65

    багатофункціональне приміщення
    176 м²
    2 р. 11 міс. тому
    Вул.Степана Бандери, 65 (раніше відома перукарня “Ренесанс”) Ідеальне місце, для втілення мрій! В салоні: ▪️ 14 кабінетів ▪️ 2 санвузла ▪️ котельня ▪️ гардероб Загальна площа 176 кв.м. ІНДИВІДУАЛЬНЕ ГАЗОВЕ ОПАЛЕННЯ Ремонт, частково є меблі Розглянемо всі пропозиції!
  • здано
    Борислава
    12 000 грн/міс

    Степана Бандери вул., 1е

    1 кімната
    39 / 16 / 14 м²
    поверх 7 з 14
    3 р. 1 міс. тому
    ОРЕНДА! Під завдатком! 1 кімнатна квартира в центрі🤍 ЖК "Bridge Tower" вул. Степана Бандери 1е; ◽️Новобудова; ◽️Площа 38,5 м²; ◽️7/14 поверх; ◽️Меблі та техніка (спальня доставиться) ◽️Консьєрж; ◽️В будинку є супермаркет, аптека; ◽️Поряд НВК №2 "Школа-Ліцей", Рівненська українська гімназія, парк "Лебединка". ❕Без домашніх тварин; Ціна оренди 12 000грн+ комунальні платежі; Додатково оплачується страховий платіж за майно, який повертається при виселенні і комісія 50% Телефонуйте [телефон приховано]Тетяна___________АН "Boryslava"🤍
  • продано
    Борислава
    24 500 $
    681 $/м²

    Соборна вул., 442

    БЕЗ КОМІСІЇ Ювілейний
    1 кімната
    36 / 19 / 8 м²
    поверх 5 з 5
    3 р. 1 міс. тому
    НОВИНКА! ПРОДАЖ! 1-кімн.квартира ️Покращене планування ️Площа -36кв.м. ️Поверх 5/5 ( дах ніколи не турбував) ️Зручне комфортне планування ️Хороший житловий стан ️Зручне місце розташування, поруч все: зупинка, продуктові магазини, ЗОШ- 19, ЗОШ - 8, садочок Телефонуйте.
  • здано
    Борислава
    9 000 грн/міс

    Буковинська вул., 12

    3 кімнати
    64 / 38 / 8 м²
    поверх 1 з 9
    3 р. 1 міс. тому
    ОРЕНДА🤍 Під завдатком! 3 кімнатна квартира в районі Автовокзалу 🎯м. Рівне, вул. Буковинська 12 ◽️Укомплектована меблями; ◽️Холодильник, газова плита, пральна машина; ◽️1/9 поверх; ◽️свіжий ремонт; ❗️Без домашніх тварин; Ціна оренди 9000 грн+ комунальні платежі; Додатково оплачується страховий платіж за майно, який повертається при виселенні і комісія 50% [телефон приховано]Тетяна АН “Boryslava”🤍
  • здано
    Борислава
    12 000 грн/міс

    Степана Бандери вул., 1е

    1 кімната
    44 / 18 / 12 м²
    поверх 5 з 14
    3 р. 1 міс. тому
    ОРЕНДА! 1 кімнатна квартира в центрі🤍 ЖК "Bridge Tower" вул. Степана Бандери 1е; ◽️Новобудова; ◽️Площа 44 м²; ◽️5/14 поверх; ◽️Повністю укомплектована меблями і технікою; ◽️Консьєрж; ◽️В будинку є супермаркет, аптека; ◽️Поряд НВК №2 "Школа-Ліцей", Рівненська українська гімназія, парк "Лебединка". ❕Без домашніх тварин; Ціна оренди 12 000грн+ комунальні платежі; Додатково оплачується страховий платіж за майно, який повертається при виселенні і комісія 50% Телефонуйте [телефон приховано]Тетяна___________АН "Boryslava"🤍
  • продано
    Борислава
    24 000 $
    238 $/м²

    незалежності

    БЕЗ КОМІСІЇ
    101 / 45 / 15 м²
    2 поверхи
    12 сот
    3 кімнати
    3 р. 2 міс. тому
    ПРОДАЖ! Частина будинку, в селі Деражне (поряд сан."Червона Калина") Побудований з цегли, два житлових поверхи. Загальна площа - 101 кв.м Унікальне планування, три кімнати, вітальня, кухня, ванна кімната. Автономне газове опалення. Є сарай, літня кухня, погріб. Ділянка площею - 0,12га. Два заїзди. Мальовнича місцевість, річка, ліс, все, що потрібно для відпочинку та комфортного проживання. Всього 24 000 у.о. і насолоджуйтеся. Без комісії для покупця!
  • продано
    Борислава
    42 000 $
    750 $/м²

    Спаська, 9

    БЕЗ КОМІСІЇ
    2 кімнати
    56 / 35 / 10 м²
    поверх 4 з 4
    3 р. 2 міс. тому
    Продаж - будинок зданий в експлуатацію! Залишилось декілька квартир від забудовника в клубному будинку - "Елегант". Район Басів Кут, вул.Спаська, буд.№ 9 (другий будинок від дороги, навпроти АТБ) Стан від забудовника: Побудова - з цегли, Чистова стяжка; Мінеральна штукатурка; Вікна Epsilon (6 камер); Вхідні двері (броньовані, вага 105кг, виробник Угорщина); Автономне опалення (котел Vaillant); Лічильники (світло, вода, газ); Будинок огороджений; Паркінг. В подарунок - підвал до кожної квартири. Ціна - 750у.о.\кв.м Без комісії. [телефон приховано]Юлія
  • продано
    Борислава
    53 000 $
    1 377 $/м²

    Степана Бандери вул., 1е

    БЕЗ КОМІСІЇ ЖК Bridge Tower
    1 кімната
    39 / 16 / 14 м²
    поверх 7 з 14
    3 р. 2 міс. тому
    Новинка👀 ПРОДАЖ! Сучасна 1 кімнатна квартира в ЖК «Bridge Tower»🤍 ⛳️м. Рівне, вул. Степана Бандери 1-Е; 🤍Квартира продається з меблями і технікою; 🤍7/14 поверх; 🤍Загальна площа 38,5 м²; 🤍Гарний краєвид; 🤍Консьєрж; 🤍В будинку є супермаркет, аптека; 🤍Поряд НВК №2 "Школа-Ліцей", Рівненська українська гімназія, парк "Лебединка". Ціна: 53 000$ Телефонуйте [телефон приховано]Тетяна___________АН "Boryslava"🤍
  • продано
    Борислава
    34 000 $
    764 $/м²

    Миру просп., 16

    БЕЗ КОМІСІЇ
    2 кімнати
    45 / 24 / 8 м²
    поверх 4 з 5
    3 р. 2 міс. тому
    ПРОДАЖ! Затишна 2 кімнатна квартира в центрі міста💁🏼‍♀️ 🎯 м. Рівне, проспект Миру 16 🤍Комфортна 2 кімнатна квартира з роздільними кімнатами; 🤍Загальна площа 44,5 м²; 🤍Зручний 4 поверх 5-ти поверхового будинку; 🤍Залишаються меблі та техніка; 🤍Квартира розташована поруч із усіма зручностями, включаючи магазини, аптеки, ресторани, зупинки громадського транспорту, НВК "Колегіум", парк. Ціна: 34 000$
  • продано
    Борислава
    25 000 $
    714 $/м²

    Льонокомбінатівська вул., 19

    БЕЗ КОМІСІЇ Льонокомбінат
    1 кімната
    35 / 18 / 8 м²
    поверх 9 з 9
    2 р. 10 міс. тому
    Свіженька пропозиція! 1-кімн.квартира 🪡Р-н Льонокомбінат 🪡Панельний будинок 🪡Поверх 9/9 (дах без проблем) 🪡Площа 35кв.м 🪡Хороший житловий стан, мебльована 🪡Лічильники на воду, електрику і на опалення в будинку 🪡Відповідальне ОСББ 🪡Ліфт новий Всього 25 000$
  • продано
    Борислава
    35 000 $
    833 $/м²

    Клима Савура вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    1 кімната
    42 / 18 / 13 м²
    поверх 2 з 4
    5 р. 1 міс. тому
    Відкрито продаж житлового квартирного будинку! Елітний Клубний Дім ЕЛЕГАНТ Район Грабник, вул.Клима Савури буд. 15. Будинок зданий в експлуатацію! - Індивідуальні планування; - Закрита власна територія; - Всі комунікації; - Якісні матеріали будівництва; - В квартирі - мінеральна штукатурка, вікна Epsilon (5 камер), вхідні броньовані двері, котел, чистова стяжка. Це все, та ще багато чого крутого ви знайдете саме в нас! Деталі за телефоном. Офіційний представник - АН «Boryslava» Юлія [телефон приховано]БЕЗ КОМІСІЇ
  • продано
    Борислава
    46 000 $
    730 $/м²

    Студентська вул., 18

    БЕЗ КОМІСІЇ
    2 кімнати
    63 / 27 / 17 м²
    поверх 2 з 5
    4 р. 9 міс. тому
    ПРОДАЖ! 2-кімнатної квартири з дизайн проектом! Локація: Мікрорайон Басів Схил, вул.Студенська 18. Поверх -2/5. Площа - 63,3 кв.м. Технологія будівництва: монолітно-каркасний Міжкімнатні перегородки: цегла. Утеплення: пінопласт (15см) Вікна: металопластик, 6-камерний профіль, 2 камерний склопакет Двері броньовані, протипожежні. Опалення: газове індивідуальне (італійський двоконтурний котел Ariston) Стяжка, штукатурка, радіатори. Тераса на дві квартири. Будинок зданий в експлуатацію Вартість - 46000$ Без комісії для покупця! [телефон приховано]Юлія АН «Boryslava»
  • продано
    Борислава
    37 500 $
    605 $/м²

    Київська вул., 81

    3 кімнати
    62 / 37 / 9 м²
    поверх 4 з 9
    4 р. 9 міс. тому
    Гарненька -3кімн.квартира вул.Київська. - Панельний будинок - Поверх - 4/9 - Площа - 63кв.м - Не кутова - Хороший житловий стан - Частково мебльована Хороший район - все поруч, школи та садочки, транспортна роз в’язка та супермаркети. В будинку працює ОСББ. Всього - 37 500у.о
  • продано
    Борислава
    29 000 $
    829 $/м²

    Фабрична вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    1 кімната
    35 / 18 / 8 м²
    поверх 7 з 9
    4 р. 7 міс. тому
    І знову свіженька пропозиція! Тільки у нас – 1 кімнатна квартира, район Льонокомбінат, по вулиці Фабрична, будинок 24. Поверх – 7\9 (новий ліфт) Площа – 35 м² Хороший житловий стан, м\п вікна, засклений балкон. Частково мебльована. Лічильники на воду, газ, електрику і на опалення в під'їзді. Не кутова. Тихий двір, поруч все необхідне, школи, садочки, супермаркет. Всього – 26 000 у.о Деталі по тел

Центральний офіс

Рівне, Проспект Миру 2
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: