Борислава
Борислава
Ровно
Показать телефон
Рекомендовать
18
Лет на рынке
10
Лет на сайте
4
Риелторов
32
Объявлений
22 215
Рекламная
активность

О компании

Немає більш сильної мотивації , ніж почуття відповідальності за майбутнє тих, хто до нас звернувся . Діяльність нашої компанії спрямована на надання підтримки Клієнту на ринку нерухомості. Ми позбавимо Вас від тягот формальних процедур і надамо вам достатньо часу для прийняття обдуманого рішення . Зробити правильний вибір - складний крок. І Ви це знаєте.

Портфолио реализованных объектов (319)

  • сдано
    Борислава
    20 000 грн/мес

    Вячеслава Черновола ул., 91о

    3 комнаты
    82 / 64 / 18 м²
    этаж 3 из 9
    1 г. 6 мес. назад
    Оренда 3-кімн.квартири ЖК «На Щасливому», вул.Чорновола, 91о 20 000 грн. +комун.послуги Поверх 3/9 Простора квартира, окрема робоча зона, ідеально підходить для сімʼї з дітками. Хороша локація: парк, ТРЦ, дитячий садочок. Укоплектована побутовою технікою, автономне газове опалення. Без домашніх улюбленців Додатково оплачується страховий платіж за майно, який повертається при виселенні. 50% Агенції
  • сдано
    Борислава
    9 500 грн/мес

    Героїв Поліції ул., 21

    1 комната
    40 / 28 / 12 м²
    этаж 2 из 9
    1 г. 6 мес. назад
    Затишна та світла 1-кім квартира в центрі Рівного, вул. Героїів Поліції 21 Простора кімната з телевізором. Всі необхідні меблі присутні. Ціна 9500 грн + комун. послуги та 50% Агенції Додатково оплачується страховий платіж який повертається при виселенні.
  • сдано
    Борислава
    700 $/мес

    Барвиста, 24

    320 / 97 / 24 м²
    3 этажа
    10 сот
    5 комнат
    1 г. 6 мес. назад
    Оренда просторого будинка, який розташований в одному із найелітніших мікрорайонів міста Царському Селі. Цікаве, нестандартне планування, достатньо простору навіть для двох сімей. Перший поверх: велика кухня, що плавно переходить в передпокій та більярдну з каміном; прихожа, домашня сауна з ванною кімнатою. Другий поверх: велика гостинна, кабінет, дві кімнати, кухня з кладовою. Третій поверх простір відпочинку: дві дитячі кімнати, ванна, гостьова і затишна спальня з виходом на балкон. Окреме приміщення, в якому гараж на два авто, гостьова кімната з каміном, великий підвал. Поряд затишна альтанка.
  • сдано
    Борислава
    4 500 грн/мес

    Князя Острожского ул., 14

    2 комн. в 2 комн.
    40 / 28 / 12 м²
    этаж 4 из 5
    1 г. 6 мес. назад
    Великі та світлі дві кімнати в гуртожитку по вул. Князя Острозького 14 В кімнаті є холодильних, два дивана які розкладаються та шафа-купе. Є своя власна пральна машина. Кухня та ванна кімната спільна на 4 кімнати. (можу скинути фото) Оплата 4500 перший місяць та страховий платіж який при виселенні повертається 50% Агенція
  • сдано
    Борислава
    7 000 грн/мес

    Фабричная ул., 24

    1 комната
    39 / 28 / 11 м²
    этаж 3 из 9
    1 г. 7 мес. назад
    1-кім квартира в р-н Північного вул. Фабрична 24 В квартирі є всі необхідні меблі. Простора кімната з двома ліжками та балконом Простий жилий стан. Все охайно. Є бойлер, правильна машина, холодильник та газова плитка. На довготривалий термін. 7000 грн (можливий торг) + комун. послуги та 50% послуги Агентства. Додатково оплачується страховий платіж, який повертається при виселенні.
  • сдано
    Борислава
    12 000 грн/мес

    Буковинская ул., 3

    1 комната
    38 / 26 / 12 м²
    этаж 7 из 10
    1 г. 7 мес. назад
    Затишна та простора 1-кім квартира, вул. Буковинська 3а Є бойлер на воду Кондеціонер Повер 7 Укомплектована всією необхідною технікою Даховакотельня 12000 грн + комун. послуги та 50% послуги Агенства Додатково оплачується страховий платіж за майно, який повертається при виселенні! На тривалий термін, без домашніх улюбленців
  • сдано
    Борислава
    13 000 грн/мес

    Дачная ул., 26

    1 комната
    39 / 25 / 14 м²
    этаж 2 из 3
    1 г. 7 мес. назад
    Оренда 1-кім світлої квартири Квартира укомплентована/ Підігрів підлоги. Закрита тереторія, 16 паркомісць та дитячий майданчик. Поруч зупинка громадського транспорту. р-н Царське село, вул. Дачна 26
  • продано
    Борислава
    65 000 $
    979 $/м²

    Киевская ул., 44

    3 комнаты
    66 / 40 / 10 м²
    этаж 5 из 9
    1 г. 9 мес. назад
    Київська, 44 Квартира Поверховість: 5/9П Планування: роздільні Опалення: централізоване Стан ремонту: з ремонтом Розташування: всередині Вид з вікна: в двір К-сть кімнат: 3 Площа 66.4м2 Продам 3-кімнатну квартиру на Автовокзалі по вул. Київська. Загальна площа квартири 67 кв.м. Квартира знаходиться на 5 поверсі в 9-ти поверхівці Євроремонт Металопластикові вікна Лічильники. Бойлер на кухні та в сагвузлі Діюче ОСББ Два балкони Все лишається як на фото,крім телевізорів На поверсі власна кладовка.
  • продано
    Борислава
    87 000 $
    1 359 $/м²

    Студентская ул., 30

    2 комнаты
    64 / 36 / 10 м²
    этаж 6 из 9
    1 г. 10 мес. назад
    Продам 2к Студентська 30, 6/9ц, 64м2, зроблений ремонт є меблі на кухні та вся техніка Квартира класна ,багато світла ,кухня-вітальня та окремо 2 кімнати,коридор та санвузол Гарненька,не кутова
  • продано
    Борислава
    82 000 $
    1 318 $/м²

    Студентская ул., 34

    БЕЗ КОМИССИИ Новый Двор
    2 комнаты
    62 / 31 / 19 м²
    этаж 6 из 6
    1 г. 10 мес. назад
    Стильна 2-кімн.квартира в новобудові «ЖК «На щасливому» 🏷️ 82 000$ 📐62,5 м2, поверх 6/6 2 кімнатна квартира з просторою кухнею ( 18,6 м2), повністю укомплектована технікою та меблями. 📍вул. Студенська, 34
  • продано
    Борислава
    82 000 $
    1 323 $/м²

    Студентская ул., 34

    БЕЗ КОМИССИИ Новый Двор
    2 комнаты
    62 / 33 / 19 м²
    этаж 6 из 6
    1 г. 5 мес. назад
    Комфортна, стильна двокімнатна новобудова Ремонт, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою Автономне газове опалення, лічильники на все Готова до продажу!
  • продано
    Борислава
    45 000 $
    726 $/м²

    Петра Могилы ул., 45

    БЕЗ КОМИССИИ Пенсионный фонд
    62 / 26 / 10 м²
    1 этаж
    2 комнаты
    1 г. 10 мес. назад
    Продаж частини будинку, район: Пивзавод 🏷️ 42 000$ 📐 62,2 м2 Зонування: коридор, дві окремі кімнати, кухня, санвузол, веранда. Ділянка 0,016га 📍 вул. Петра Могили, 45
  • продано
    Борислава
    116 000 $
    1 208 $/м²

    Клима, 14а

    3 комнаты
    96 / 44 / 16 м²
    этаж 2 из 9
    1 г. 10 мес. назад
    Місто Рівне, вулиця Клима Савура, 14А Зручний поверх - 2/9 Комфортна площа - 96,2 кв.м Дізайнерський ремонт, перепланована Повністю укомплектована меблями та технікою, де кожна деталь продумана Два санвузли, що дуже комфортно Автономне опалення, кондиціонери, біокамін Все для Вашого затишку та задоволення! Всього 116 000у.о - і насолоджуйтеся!
  • продано
    Борислава
    24 000 $
    792 $/м²

    Молодіжна, 34

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    30 м²
    1 г. 11 мес. назад
    ПРОДАЖ Цікавий об'єкт для власного бізнесу! Локація: смт.Квасилів Рідкісна пропозиція для власної справи. Продається діючий продуктовий магазин. Приміщення - 30,3кв.м Комунікації - світло, вода, електричне опалення Централізоване опалення - відключено (офіційно). Ціна - 24000$ Детальніше за телефоном
  • продано
    Борислава
    36 000 $
    750 $/м²

    Романа Шухевича ул., 2

    БЕЗ КОМИССИИ Северный
    2 комнаты
    48 / 32 / 9 м²
    этаж 6 из 9
    1 г. 11 мес. назад
    ПРОДАЄТЬСЯ 2-кімн.квартира Вулиця Шухевича - Окремі кімнати, зручне та комфортне планування - Площа - 49кв.м - Поверх 6/9 - Звичайний житловий стан - Меблі та техніка залишаються. Ціна - 36000$
  • продано
    Борислава
    76 000 $
    1 152 $/м²

    Вячеслава Черновола ул., 91г

    2 комнаты
    66 / 32 / 18 м²
    этаж 3 из 5
    1 г. 11 мес. назад
    Ексклюзивна пропозиція! 2-кімн.квартира ЖК «На щасливому» Переваги: Друга лінія Дворик закритого типу Парко місце Якісний ремонт, меблі (все як на фото) Автономне газове опалення Загальна площа 66 м² Зручний 3 поверх Великий огороджений дворик, альтанка, дитячий майданчик, паркомісце, ворота на пульту Поряд є все, для комфортного життя: магазини, парк, дитячий садочок, зупинка громадського транспорту
  • продано
    Борислава
    50 000 $
    1 087 $/м²

    Соборная ул., 16

    БЕЗ КОМИССИИ НУВХП
    1 комната
    46 / 18 / 20 м²
    этаж 5 из 6
    1 г. 11 мес. назад
    1-кімн.новобудова ЖК «PARK HALL” ЦЕНТР, біля парку місто Рівне, вулиця Соборна, будинок 16 Поверх 5/6 Площа - 46кв.м • Будинок майже заселений • Стан від забудовника • Зроблена лазерна стяжка з монтажем теплої підлоги по всій площі квартири • Якісні вікна (7камер), двері • Опалення автономне елекричне, встановлений німецький котел, потужність 9кВт • У під’їзді встановлений домофон, відеонагляд в середині та по периметру … 52 000$ (+ оформлення 50/50) Детальніше розповім по телефону
  • продано
    Борислава
    34 000 $
    944 $/м²

    Небесної Сотні, 12

    БЕЗ КОМИССИИ ТЦ Партизан
    1 комната
    36 / 18 / 7 м²
    этаж 5 из 5
    2 г. 1 мес. назад
    ПРОДАЖ ____________________________ 1-кімн.квартира якій не має альтернатив! Ідеальний варіант, як для стартового житла, так і для здачі в оренду! 🔸Покращене планування 🔸Район залізничного вокзалу, вул.Небесної Сотні 🔸 Площа - 36\19.8\7кв.м 🔸 Лічильники - світло, вода, газ, опалення на будинок 🔸 Поверх - 5\5 (відремонтований дах) 🔸Хороший ремонт, вмонтована кухня, великий засклений балкон. Вартість - 34 000у.о Телефонуйте! [телефон скрыт] Юлія _____________________🧡АН «Boryslava»
  • продано
    Борислава
    35 500 $
    777 $/м²

    Соборная ул., 227д

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА ЖК FAMILY City
    1 комната
    46 / 16 / 14 м²
    этаж 7 из 9
    2 г. 1 мес. назад
    ПІД ЗАВДАТКОМ! Продаж 1 кімнатної квартири в новобудові ЖК Family city вул. Соборна, 227д Площа - 45,7 м кв; Поверх 7/9; Стан - від забудовника; Ціна 35 500 $;
  • продано
    Борислава
    88 000 $
    1 086 $/м²

    Вячеслава Черновола ул., 91ф

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Счастливое ЖК На Щасливому
    3 комнаты
    81 / 32 / 30 м²
    этаж 4 из 9
    2 г. 2 мес. назад
    Вишукана трикімнатна квартира в новобудові ЖК «На щасливому» Переваги: ☑️Площа 81кв.м ☑️ Дві окремі кімнати, кухня-вітальня, с/в окремо ☑️Поверх 49 ☑️Автономне газове опалення ☑️Лічильники на все ☑️Укомплектована якісними меблями і побутовою технікою ☑️Кондиціонери Стан та наповнення квартири відповідають фото! Квартира тепла і затишна, з хорошою аурою та привітними сусідами. Чистий та охайний під’їзд, встановлено домофон, діє система безпеки й відеонагляд, безшумний ліфт. Стильна та простора квартира з незвичайним плануванням розрахована на тих, хто звик до повного комфорту і безпеки. Вільна! Більше як три роки у власності! Підходить під державну програму іпотечного кредитування єОселя‼...
  • продано
    Борислава
    95 000 $
    1 234 $/м²

    Вячеслава Черновола ул., 91т

    БЕЗ КОМИССИИ Счастливое
    3 комнаты
    77 / 33 / 30 м²
    этаж 5 из 9
    2 г. 2 мес. назад
    Краса в деталях❤️ Вишукана, ексклюзивна двоспальнева квартира в новобудові Побачивши її, важко залишитися байдужим! Шикарний проект, зручність, практичність, комфорт Родзинкою планування – є саме планування і великий розкішний балкон Майже повністю укомплектована дорогими меблями та якісною побутовою технікою, що зекономить Ваш час Локація: ЖК "На щасливому", вулиця Чорновола,91Т Головні характеристики об’єкта: ▪️ Поверх – 5/9 ▪️ Загальна площа – 76,9 кв.м ▪️ Житлова площа 31,7 кв.м ▪️ Площа кухні – 35 кв.м ▪️Перепланована з трикімнатної ▪️ Опалення – автономне газове ▪️ Відео домофон ▪️Є велика кладова Квартира по праву може вважатися зразком доброго смаку і елегантності. Лишилося знайти то...

Центральный офис

Ровно, Проспект Миру 2
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: